درباره سایت

وب سايت تجارت الکترونيکی پرشیا جهت معرفي بيشتر محصولات و کالاهاي ايراني، فرصتهاي اقتصادي، معرفي متخصصين و کارشناسان، دسترسي بيشتر فعالان اقتصادي به اطلاعات، کاهش هزينه ها، ايجاد و افزايش اشتغال، سهولت در روابط اقتصادي، کاهش قيمت تمام شده، توسعه بازار و ايجاد رقابت، راه اندازي و در اختيار هموطنان عزيز قرار گرفته است.

وب سایت تجارت الکترونیک پرشیا ، علاوه بر معرفی کالاهای ایرانی به مصرف کنندگان داخلی، جهت کشورهای همسایه فارسی زبان به ویژه تجار محترم افغانستان ، تاجیکستان، ازبکستان و سایر کشورهای فارسی زبان آسیای میانه، راه اندازی شده است. لذا تجار محترم این کشورها می توانند، با بررسی لیست محصولات شرکتهای ایرانی عضو وب سایت تجارت الکترونیکی پرشیا و به منظور برخورداری از مزایای سفارش از طریق این وبسایت، از جمله امکان تخفیف قیمت محصولات، کالاهای مورد نظر خود را از طریق فرم سفارش کالا (سمت راست سایت)، به حوزه بازرگانی  شرکت بهروش آسپیان شرق، سفارش دهند. بدیهی است  "ارسال اسناد و مدارک سفارش کالا"، پس از بررسی و اطمینان از قطعیت سفارش و رعایت کلیه حقوق و مقررات تجاری طرفین، از سفارش دهنده کالا (وارد کننده یا مشتریان داخلی)، درخواست خواهد شد.

اطلاعیه قرعه کشی

 به پاس قدردانی از عضویت متقاضیان گرامی و بازدیدکنندگان محترم وب سایت، به قید قرعه، جوائزی نفیس به شرح ذیل، تقدیم خواهد گردید:

1ـ برای اعضائی که بین 1 تا 5000 نفر اول عضویت دو سال، قرار گرفته باشند؛ یک دستگاه خودروی MG .

2ـ برای اعضائی که بین 5001 تا 10000 نفر بعدی عضویت دو سال، قرار گرفته باشند؛ دو دستگاه خودروی پژو پارس اتوماتیک.

3ـ برای اعضائی که بین 1 تا 5000 نفر اول عضویت یک سال، قرار گرفته باشند؛ دو دستگاه خودروی پژو 405.

4ـ به  5 نفر از کاربرانی که بهترین پیشنهادات و انتقادات خود را به تیم مدیریت وب سایت ارائه نمایند، 5 سکه تمام بهار آزادی، تقدیم خواهد گردید.


 MG6 Black

 

Pars

 

 

حقوق وب سایت

تمامی کالا و خدمات این وب سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت تحقیقاتی بازرگانی بهروش آسپیان شرق بوده و هرگونه سوء استفاده و کپی برداری، مشمول پی گیرد قانونی است.